دیزاین تم تولد فروزن

تم تولد فروزن

در انیمیشن فروزن ، شخصیت های اصلی کارتون دختران پادشاه به نام السا و آنا هستند که برای دختر بچه ها بسیار الهام بخش می باشند . اگر دختر کوچولوی شما نیز عاشق این شخصیت است حتما برایش جشنی با تم تولد فروزن ترتیب دهید .

 

بادکنک فروزن

تزئینات تم تولد فروزن

در انجام تزئینات به رنگ تم مورد نظر خود دقت کنید . در این تم رنگ های غالب آبی و سفید است و در برخی جاها بنفش هم می توان استفاده کرد .

مکان میز خود را مشخص کنید و تزئین را شروع کنید . ریسه های براق یا بنر با طرح السا و آنا را آویزان کنید و با یک آرک بادکنکی طراحی خود را زیباتر کنید  . می توانید از آویزهایی به شکل برف هم استفاده کنید . جلوی میز را با گل های کاغذی آبی و سفید تزئین کنید یا استند های السا  و آنا و آدم برفی به کار ببرید . در زیر چند نمونه از تزئینات برای الگو برداری قرار دادیم.

دور میز با تورهای رنگی تزئین کنید . یا تورها را با کمک نخ و سوزن چین دهید یا آن را به تکه های کوچکتر تقسیم کنید و به دور یک نخ گره دهید . مقداری پنبه هم به عنوان نماد برف  در اطراف میز بریزید و استندهای مهتلف را روی آن قرار دهید .

می توانید برای دخترتان لباسی مشابه لباس فروزن آماده کنید تا ذوق زده شود .

کارت دعوت تم تولد فروزن

کارت دعوت تم فروزن

برای دعوت مهمانان خود کارتی با مضمون تم فروزن در نظر بگیرید .

کیک تم تولد فروزن

یکی از مهم ترین بخش های هر تولدی کیک و خوراکی های آن است که اگر متناسب با تم موردنظر انتخاب شوند زیبایی زیادی به جشنتان می بخشد .  می توانید کیک را فوندانتی یا خامه ای سفارش دهید و از تاپر یا عروسک های کوچک طرح فروزن برای تزئین آن استفاده کنید . در زیر چند ایده کیک می گذاریم .

گیفت تم تولد

کارت دعوت تم فروزن

معمولا در تولدها هدیه ای به مهمانان می دهند تا به یادگار از تولد شما داشته باشند یا برای دیگر کودکان نیز شادی ای را رقم بزنید . برای بسته بندی هدایا نیز می توانید از ساک دستی یا جعبه ها با طرح فروزن استفاده کنید .

می توانید برای هر کودک یک کلاه یا یک تاج به عنوان هدیه در نظر بگیرید .

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/478366791670383432/

https://www.pinterest.com/pin/678002918879310417/

 

0/5 ( 0 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *