ایده های جذاب برای جشن تولد با تم بالرین

 

باله به نوعی رقص می گویند و برای اجرای حرکات آن بدن بالرین باید انعطاف پذیری زیادی داشته باشد . یکی از انواع رقص های پرطرفدار در بین مردم است . انیمیشنی با همین نام در سال 2016 اکران شده است که داستان دختری را بیان می کند که بالرین شدن یکی از آرزوهای اوست و به دنبال آن می رود . یکی از انیمیشن های جذابی است که بسیار مورد استقبال کودکان واقع شده است.

تم بالرین

تزئینات جشن تولد تم بالرین را چگونه انجام دهیم ؟

این تم بیشتر برای رنج سنی 1تا13 سال مناسب است ،گرچه برای خانم های جوان هم گزینه ی خوبی است . ترکیب رنگی که برای تزئینات این جشن تولد استفاده می شود رنگ صورتی و سفید است . تم را اگر برای بزرگسال انتخاب کردید می توانید کمی رنگ طلایی نیز در تزئینات به کار ببرید.

تم بالرین

از استند ها و نماد های بالرین در هر جای تزئینات استفاده کنید . الگوی این نمادها را روی مقوا ببرید و برای قسمت  دامن آن از تور استفاده کنید . همچنین از بادبزن های کاغذی صورتی می توانید برای دیزاین دیوار بهره ببرید .

تم بالرین

یک دیزاین دیگر برای جشن تولد تم بالرین این است که تعدادی دامن باله تهیه کنید و برای تزئین پشت میز از آنها استفاده کنید و از بند بیاویزید .

تم بالرین

روی میز ماکت بالرین قرار دهید و لباس رقص باله به تن آن کنید . تزئین بادکنک ویژه ی این تم را ازیاد نبرید و با طراحی جذاب بادکنک ها الهام بخش تم منتخب خود باشید .

تم بالرین

تم بالرین

چگونه طرح کیک بالرین را انتخاب کنیم ؟

برای انتخاب کیک با تم بالرین به رنگ های مورد استفاده در آن دقت کنید و می توانید برای تزئین کیک خامه ای از تاپر طرح بالرین استفاده کنید یا اگر از کیک فوندانتی سفارش می دهید ،دستتان برای انتخاب طرح های متنوع تری باز است .

تم بالرین

تم بالرین

گیفت جشن تولد تم بالرین را چگونه بسته بندی کنیم؟

در هر جشن تولدی ممکن شما بخواهید تعدادی گیفت تولد تهیه کنید که ما چند ایده برای گیفت تولد تم بالرین داریم . می توانید برای دوستان فرزندتان دامن باله تهیه کنید تا آنها نیز بتوانند لباس رقص باله در جشن تولد داشته باشند و یا تاج های زیبا برای آنها آماده کنید . برای بسته بندی گیفت ها می توانید از تور استفاده کنید یا ساک دستی هایی با طرح تم منتخب سفارش دهید .

تم بالرین

تم بالرین

 

 

نویسنده : هما حبیبی

منایع :

https://www.pinterest.com/pin/326651779215445024/

https://www.pinterest.com/pin/370632244315783904/

https://www.pinterest.com/pin/125819383314389444/

 

0/5 ( 0 بازدید )
این نوشته در تم ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *