جشن تولد با تم خرس های مهربون و گالری عکس از تزئین تولد

در این مطلب می خواهیم تم تولد خرس های مهربون را به شما معرفی کنیم که یک تم با رنگها ی شاد و جذاب مناسب برای جشن تولد کودکتان است . کارتن خرس های مهربون یک کارتن قدیمی هست که در سال 2008 مجدد انیمیشن آن را با شکلی جدید ساختند .داستان خرس هایی  است که هرکدام یک رنگ و یک نشان دارند که این علامت ها نشان دهنده ی وظیفه ی هریک است .
چنانچه دختر بچه یا پسربچه ی شما عاشق کارتن خرس های مهربون هست ، ما این تم را برای برگزاری جشن تولد او به شما پیشنهاد می کنیم . این تم بیشتر برای کودکان رنج سنی 1تا 7 سال مناسب است .
تزیینات تم تولد خرس مهریون

چگونه تزئینات جشن تولد خرس های مهربون را انجام دهیم ؟

رنگ های متنوعی که در این تم به کار میروند دست شما در تزئینات باز می گذارد تا به آسانی در دیزاین دکوراسیون خود هر آنچه می توانید با هررنگی استفاده کنید. نماد رنگین کمان و ابر یکی ازبهترین تزئیناتی است که میتوانید بکار ببرید .
از چراغ های ال ای دی و استندهای اسم و عدد سن فراموش نکنید زیرا که زیبایی زیادی به جشنتان می بخشد.
برای تزئین دیوار پشت میز علاوه بر طرح رنگین کمان می توانید از بنر تم منتخب نیز استفاده کنید. عروسک های خرس های مهربون را نیز در اطراف میز بچینید .
بادکنک آرایی در هر جشنی باعث زیباتر شدن تزئین تولد می شود .
لذا بهتر است که فضایی برای استفاده از بادکنک در نظر بگیرید و اگر مطابق با تم منتخب باشد بهتر است.

تم تولد خرس مهریون

چگونه کیک تم تولد خرس های مهربون را انتخاب کنیم؟

وقتی تمی را برای تولد فرزندتان در نظر می گیرید ، سعی کنید همه ی جزئیات تولد را بر اساس آن انتخاب کنید . کیک و شیرینی های تولد را مطابق تم منتخب  خود سفارش دهید . در زیر نمونه هایی از دیزاین کیک را قرار می دهیم .

چطور گیفت تولد را تزئین کنیم ؟

برای همه ی کودکان گیفت تولد در نظر بگیریم و به آنها هدیه دهیم تا آنها نیز در شادی کودک شما سهمی داشته باشند و یادگاری داشته باشند .
برای بسته بندی گیفت تولد از جعبه ها با طرح خرس های مهربون استفاده کنید .
نویسنده : هما حبیبی
منابع :
https://www.pinterest.com/pin/380132024790337626/
https://www.pinterest.com/pin/333125703677512775/
0/5 ( 0 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *