تم موسیقی

روز تولد هر کسی برای وی یک روز خاص است که دوست دارد آن روز را به بهترین نحو ممکن جشن بگیرد و به شادی بپردازد . برای این روز ویژه تمی را انتخاب کنید و همه ی تزئینات جشن را مطابق با آن انجام دهید .

اگر شیفته ی نواختن موسیقی هستید یا میخواهید دوست موزیسین خود را برای تولدش سوپرایز کنید ،بهتر است تم تولد موسیقی را در نظر داشته باشید . این تم برای هر رنج سنی مناسب است از کودکان گرفته تا نوجوان و بزرگسال .

تزئینات تم تولد موسیقی

با توجه به اینکه تم را برای چه فردی و با چه سن و سالی انتخاب می کنید ، می توانید  در دیزاین خود از ترکیب رنگ های متفاوت استفاده کنید . برای خردسالان از رنگ های شاد و برای بزرگسالان بیشتر از سفید و مشکی و طلایی یا نقره ای استفاده کنید .

این تم در عین سادگی تمی بسیار شیک است. برای دیزاین پشت میز از ریسه های طلایی یا رنگی استفاده کنید یا بنری با طرح دلخواه سفارش دهید  و روی آن را با شکل های نت موسیقی زیبا کنید .

 

می توانید صفحه های گرامافون را در تزئینات خود بکار ببرید و تعدادی از آنها را کنار هم بیاویزید .

در زیر نمونه هایی از تزئینات تم را قرار داده ایم.

بادکنک آرایی بخش جذاب هر جشنی است پس به نوع طراحی آن دقت زیاد داشته باشید و تلاش کنید تا جای ممکن مطابق با تم باشد .

بادکنک آرایی می تواند به شکل نت های موسیقی  باشد یا با مقوا تعدادی کاردستی با نماد نت آماده کنید  و به پایین بادکنک  های هلیومی بیاویزید .

بخش دیگری که در این تم مطرح است تنوع ریسه هایی است که هم می توانید خودتان به آسانی بسازید یا اینکه تهیه کنید . برای تزئین نقاط مختلف میز از استندها و تاپرهای نت موسیقی استفاده کنید . در زیر عکس هایی برای نمونه قرار داده ایم .

کیک تولد تم موسیقی

کیک از مهم ترین خوراکی های هر تولدی محسوب می شود بنابراین به مدل و طرحی که انتخاب می کنید توجه کامل را داشته باشید .

بدون شک اینکه شما عاشق کدام ساز هستید و کدامیک را می نوازید تاثیر زیادی در انتخاب مدل کیک دارد که می توانید آن را تنها با طرح نت موسیقی سفارش دهید یا به شکل گیتار ،ویولون یا تنبک و… .برای اینکه کیک طرح موسیقی زیبایی داشته باشید ترجیحا کیک فوندانتی سفارش دهید یا اگر کیک خامه ای می خواهید می توانید از تاپر طرح موردنظرتان استفاده کنید . برای شما نمونه هایی از انواع کیک های این جشن قرار می دهیم .

گیفت تولد تم موسیقی

برای مهمانهایتان هدیه ای در نظر بگیرید تا به یادگار از تولدتان نگه دارند . می توانید برای هدیه جعبه های موزیکال را انتخاب کنید . برای بسته بندی هدیه ی مورد نظرتان از جعبه ها یا ساک دستی ها با طرح موسیقی استفاده کنید .

 

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.catchmyparty.com/parties/rock-star-party-6

https://www.pinterest.com/pin/335096028494436368/

صفحه اصلی
5/5 ( 2 بازدید )
این نوشته در تم ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *