تم تولد سبیل

برای هر انسانی روز متولد شدنش ، یک روز منحصر به فرد است . اگر جشنی با شکوه برای آن روز در نظر دارید ، تمی را انتخاب کنید و همه ی تزئینات را مطابق با آن تم انجام دهید .

 

در این مطلب سعی بر آن است که تم تولد سبیل را که برای جشن های تولد پسر بچه ها و آقایان و همچنین برای مراسم تعیین جنسیت بچه  مناسب است توضیح دهیم .

تزئینات تم سبیل

با توجه به اینکه تم را برای چه رنج سنی انتخاب می کنید ،رنگ های متفاوتی می توانید برای تزئین  در نظر بگیرید مثلا اگر مراسم تولد پسر بچه ها یا بیبی شاور را می خواهید جشن بگیرید ، رنگ های آبی ، قرمز ، سفید و مشکی را بکار ببرید اما برای آقایان بهتر است ترکیب رنگ های مشکی و طلایی و سفید را انتخاب کنید .

تم تولد سیبیل

تم تولد پسرانه سیبیل

بعد از اینکه محل قرار دادن میز را مشخص کردید ، رومیزی راه راه یا ساده طلایی یا آبی بیندازید . یا حتی می توانید دور میز را همانند پیراهن مردانه تزئین کنید. برای دیزاین پشت میز از بنرهایی با طرح سبیل استفاده کنید یا استندی به شکل سبیل طراحی کنید و در تزئینات خود به کار ببرید .

در زیر عکس هایی برای نمونه طراحی تم سبیل قرار داده ایم .

استفاده ازبادکنک فویلی سبیل و پاپیون ، بادکنک آرایی شما را جذابتر می کند .

رنگ هایی که در بادکنک آرایی به کار می رود ، اگر مطابق با تم انتخاب شود به زیبایی دو چندان جشنتان کمک می کند .

یک ایده بسیار جذاب این است که می توانید برای مهمانها تعدادی پایه با طرح های سبیل و کلاه و عینک و… آماده کنید تا در عکس هایی که می گیرند استفاده کنند و خاطره ای به یاد ماندنی از جشن شما برای آنها ثبت شود .

 

کیک تم سبیل

یکی از مهم ترین تزئینات میز تولد شامل کیک و کاپ کیک و کوکی های تولد است که باید متناسب با تم تولد منتخب شما دیزاین شود . مدل و رنگ هر چیزی که در تولد بکار میبرید می تواند برای مهمانان الهام بخش باشد .

در زیر عکس چند نمونه  کیک قرار داده ایم .

 

 

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/597571444281399205/

http://www.babyshowerideas4u.com/sophisticated-little-man-baby-shower/

 

5/5 ( 1 بازدید )
این نوشته در تم ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *