انتخاب تم تولد یکی از مهم ترین بخش های برگزاری هر تولد است . ایده و انتخاب درست نقشی اساسی در زیبایی تزئینات جشن دارد . در این مقاله ایده هایی زیبا برای برگزاری جشن پسرتان مطرح می کنیم تا در برگزاری هرچه بهتر جشنتان کمکی کرده باشیم .

مدل های مختلف تم تولد پسرانه

برای داشتن تزئینات خاص و زیبا باید به همه ی جزئیات موجود توجه کرد مثل چیدمان میز اصلی ،دور تادور میز و لباس فرزندتان که همه ی این ها می تواند مطابق با تم انتخابی شما باشد . درواقع رنگ ها و مدل هرچیزی در جشنتان برای مهمانان الهام بخش است . برای اینکه تم تولد پسرتان را انتخاب کنید اولویت را علاقه ی او قرار دهید .

 

در طراحی دکوراسیون از استندهای شخصیت های مورد علاقه ی فرزندتان استفاده کنید. رنگ رومیزی را با توجه به رنگ های موجود در تم موردنظر انتخاب کنید . به طرز چیدن وسایل روی میز توجه کافی داشته باشید و آنها را با تقارن خاصی کنارهم بگذارید .با بادکنک آرایی یا استفاده از گل های کاغذی نزئین خود را زیباتر کنید . در زیر نمونه هایی از چیدمان کلی میز با تم های مختلف (تم بچه رئیس ، پاوپاترول و مینیون و …) قرار داده ایم .

تم پاو پاترول

 

تم بچه رئیس

 

تم مینیون

تم لگو

تم بتمن

تم نینجا

 

تم اسپایدرمن

 

تم فوتبال

تم تولد پسرانه فوتبال

 

تم اسمورف

تم کارخانه هیولاها

 

تم تولد کارخانه هیولاتم هتل ترنسیلوانیا

تزئین میز

برای تزئین میز می توانید در کنار کیک و شیرینی ها از استند های شخصیت ها و استند اسم و عدد سن کودکتان استفاده کنید . گلدان یا جاشمعی را روی میز برای زیباتر شدن قرار دهید . ریسه هایی از عکس های سنین مختلف فرزندتان تهیه کنید  یا استند ها را با عکس های او بسازید و جلوه ای خاص به تزئینتان ببخشید . در نهایت بادکنک آرایی هایی مرتبط با تمی که انتخاب کردید برای دیزاین در نظر بگیرید .

کیک تولد

مهم ترین بخش تزئین میز به کیک و شیرینی های  تولد برمی گردد . در واقع کیک یکی از جذاب ترین خوراکی های هر جشن تولدی است که اگر فوندانتی سفارش می دهید بهتر است طرح آن را مطابق با تم سفارش دهید و یا اگر خامه ای دوست دارید رنگ آن را با رنگ های موجود در تم مد نظر آماده کنید و برای روی آن از تاپر شخصیت های تم استفاده کنید . در زیر چند عکس از انواع کیک ها می گذاریم .

 

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/485896247288113004/

https://www.catchmyparty.com/photos/2460425

0/5 ( 0 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *