تم تولد پاریس(ایفل)

در هر سن و سالی که هستید میتوانید جشنی با تم منتخب خود داشته باشید . روزی که پا به دنیا گذاشته اید یکی از مهم ترین روزهای سال برای شما ست یا حتی دوست عزیزی دارید که می خواهید با گرفتن یک جشن او را در روز تولدش سوپرایز کنید . اینکه برای جشن تولد تمی داشته باشید تنها مختص کودکان نیست .

 

برای برگزاری جشنی باشکوه باید به دنبال ایده هایی نو باشیم و از طرح ها و تم های زیبا استفاده کنیم  . ما تم پاریس یا ایفل را به شما پیشنهاد می کنیم که ایده ای جدید و نو برای جشن تولد دختران جوان و حتی بزرگسالان است. رنگ های موجود در این تم سلیقه ایست ، بیشتر ترکیب صورتی با سفید و مشکی توصیه میشود .

بادکنک آرایی تم دخترانه ایفل


تزئینات تم پاریس

در محل تولد مکانی را برای تزئینات اصلی تولد در نظر بگیرید . برای دیزاین پشت میز از بنر با طرح ایفل استفاده کنید ، می توانید به جای بنر تعدادی قاب با  عکس برج ایفل و پاریس تهیه کنید و دور آن را با گل های کاغذی یا بادکنک آرایی تزئین کنید .

می توانید یک استند بزرگ پاریس  در جلوی میز به کار ببرید . در زیر نمونه هایی از تزئین میز با طرح پاریس را می بینید .

 

اگر تم پاریس را برای جشنتان انتخاب کردید به همه ی جزئیاتی که می توانید در تزئین استفاده کنید توجه داشته باشید . نمادهای برج ایفل و چراغهای قدیمی پاریس در هرجای دیزاین موردنظرتان به کار ببرید .

گل های طبیعی و ریسه های چراغ جلوه ای چند برابر به تزئینات می دهد پس از آنها فراموش نکنید . بادکنک آرایی ها را همیشه می توان مطابق با تم انجام داد مثلا بادکنک ها راشبیه برج ایفل چید.

کیک تم پاریس

یکی از مهم ترین بخش های دیزاین تولد مربوط به شیرینی ها و کیک جشن تولد است که باید متناسب با تم منتخب شما تزئین شود  . مدل و رنگ کیک و کاپ کیک ها تاثیر زیادی بر زیبایی چیدمان شما دارد. می توانید برای تزئین کاپ کیک ها از تاپر طرح پاریس استفاده کنید .

در زیر چند نمونه عکس کیک قرار داده ایم.

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/377739487468567998/

http://karaspartyideas.com/2016/09/paris-10th-birthday-party.html

0/5 ( 0 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *