ده ایده برای تم دخترانه

جشن تولد فرزندتان را پیش رو دارید و به فکر انتخاب یک تم برای برگزاری جشنی ایده آل هستید . از این جهت داشتن انتخابی درست نقشی اساسی  در زیبایی تزئینات جشنتان دارد. در این مقاله می خواهیم چند ایده شیک و زیبا برای تم تواد دخترانه در اختیارتان قرار دهیم .

مدل های تم تولددخترانه

برای داشتن تزئینات زیبا به کمی خلاقیت نیاز دارید و به همه ی نکات ریز مانند چیدمان میز ، دیوار پشت میز و اطراف آن ، دیزاین همه ی خوراکی های تولد دقت کنید و توجه داشته باشید که رنگ و مدل همه ی این چیزها میتواند برای مهمانهایتان الهام بخش باشد . پس همه ی آن ها را با توجه به تمی که انتخاب کرده اید آماده کنید . برای انتخاب تم ، اولویت را علاقه ی فرزندتان قرار دهید و در وهله ی دوم با توجه به سن او تم را در نظر بگیرید .

برای تم های تولد دختربچه ها بهتر است از رنگ های شاد و هیجان آور استفاده کنید . در طراحی دکوراسیون از استندهای شخصیت های مورد علاقه ی فرزندتان به کار ببرید . رنگ رومیزی را با توجه به رنگ های موجود در تم موردنظر انتخاب کنید . به طرز چیدن وسایل روی میز توجه کافی داشته باشید و آنها را با تقارن خاصی کنارهم بگذارید . برای دختربچه ها همیشه بادکنک جذابیت خاصی دارد پس بادکنک آرایی و یادکنک های هلیومی رنگارنگ را در تزئین خود فراموش نکنید . در زیر نمونه هایی از چیدمان کلی میز با تم های مختلف (تم پرنسس های دیزنی ، موآنا ،یونیکورن و …) قرار داده ایم .

تم تولد  پرنسس های دیزنی

تولددخترانه  موآنا

تم تولد دخترانه یونیکورن

تم تولد پروانه

تم  تولد پری دریایی

تم  تولد مینی ماوس

تم تولد بالرین

تم تولددخترانه زنبور عسل

تم تولد مانسترهای

تم تولد دخترانه رنگین کمان

 

تزئین میز

برای تزئین میز علاوه بر کیک و شیرینی هایی که با طرح تم مورد نظر انتخاب کردید ، از ظرف های پر از شکلات های رنگی (رنگ موجود در تم ) استفاده کنید و تاپر تم  را در آن ها قرار دهید.  استند عدد سن و اسم کودک و قابی از عکس های فرزندتان و هر وسیله تزئینی شیک نیز میتواند جلوه ای ویژه به تزئینتان ببخشد .

 

 

کیک تولد تم های دخترانه

کیک یکی از مهم ترین خوراکی های هر جشن تولدی است که اگر فوندانتی سفارش می دهید بهتر است طرح آن را مطابق با تم سفارش دهید و یا اگر خامه ای دوست دارید رنگ آن را با رنگ های موجود در تم مد نظر آماده کنید و برای روی آن از تاپر استفاده کنید . در زیر چند عکس از انواع کیک ها می گذاریم .

 

 

 

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/AX_YoF0m5F03KKMansQYD_1_yaHY0kS9z-KdpiZUYw2r2IkX67S786E/

https://www.catchmyparty.com/photos/2058500

 

5/5 ( 2 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *