تم های تولد مردانه و زنانه

داشتن تم تولد فقط منحصر به جشن تولد کودکان نیست و شما نیز به عنوان یک بزرگسال می توانید روزهای مهم زندگیتان را جشن بگیرید  و حتی برای جشن تولدتان تمی را در نظر بگیرید و همه تزئینات را مطابق با آن انجام دهید . اگر دوست دارید یک جشن با شکوه داشته باشید میتوانید کارهای خلاقانه زیادی برای تزئین جشنتان استفاده کنید و از انواع تم های شیک برای زیباتر کردن جشنتان بهره ببرید .تم های تولد بزرگسال برای تولد نوجوانان وتولد جوانان می باشد .

 

 

 

مدل های متفاوت تم بزرگسال

برای تزئین جشن بزرگسال می توانید ازانواع تم های مناسب برای آنها نظیر تم راه راه ، سفید طلایی ،ایفل ، لوازم آرایش و سبیل و … استفاده کنید . رنگ ها یا طرح مورد نظر خودتان را که دوست دارید  انتخاب کنید . هرکدام از این طرح ها جذابیت خاص خودشان را دارند . در تزئینات این جشن ها گل های کاغذی و طبیعی کاربرد زیادی دارند . در زیر چند نمونه از این دیزاین را قرار داده ایم .

 

 

تزئین میز برای تولد نوجونان و بزرگسالان

برای تزئین میز می توانید گلدانی از گل های طبیعی بگذارید یا که سر گل ها را جدا کرده و روی میز قرار دهید . بطری های خالی ای که در خانه دارید را کناری بگذارید تا از آنها استقاده کنید می توانید ریسه های چراغ دار را درون آنها بگذارید . برای اطراف میز یا دیوار پشت آن نیز از ریسه های منگوله دار رنگی استفاده کنید.

 

در یک تولد هیجان انگیز به همه ی جزئیات توجه شده و می توانید شکل هایی  مثل عینک و لوازم آرایش و سبیل و … را با مقوا آماده کنید تا موقع عکس گرفتن از آنها استفاده کنید .

کیک های تم بزرگسال

برای روی میز علاوه بر  تزئینات کوچک و ریزی که بالا ذکر شد ،شیرینی ها و کیک تولد هم هست که اگر مطابق باتم تنظیم شود جلوه ی بسیار زیادی به تزئینات شما می دهد . مدل و رنگ شیرینی ها می تواند الهام بخش باشد . اگر تم برج ایفل یا را برای جشنتان انتخاب کرده اید ،کیک را نیز به همان طرح سفارش دهید . در زیر چند عکس از کیک ها با طرح های متفاوت به عنوان نمونه قرار داده ایم .

 

 

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/165225880064794589/

https://www.catchmyparty.com/photos/2234814

0/5 ( 0 بازدید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *