سوالات متداول

1 محصول چند روز بعد از سفارش به دست مشتری میرسد؟

بعد از اینکه شما سفارش خود را ثبت کردید تا 24 ساعت بعد محصول جمع آوری ، بسته بندی و ارسال میشود . برای مشتریان عزیز ساکن تهران 1 تا 3 روز کاری و مشتریان عزیز ساکن شهرستان 2 تا 4 روز کاری بعد از ارسال محصول بدستشان خواهد رسید.

استثنائا اگر در این روند اختلالی بوجود بیاید روز بعد از سفارش با مشتری عزیز تماس گرفته می شود و هماهنگی های لازم برای ارسال بسته صورت میگیرد.

2 آیا این امکان که محصول زودتر از موعد معمول بدستمان برسد وجود دارد؟

بله . شما اگر زمان بازه زمانی کمتری برای ارسال و پست محصول میخواهید قبل از ثبت سفارش با شماره های ذکر شده (09331331370 – 09152107773 )تماس حاصل فرمایید و هماهنگی مورد نظر را انجام دهید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

3 چطور میتوان به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کرد ؟

برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی مهمترین عامل داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است . نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت صادر میشود. این صدور این مجوز مستلزم ارائه مدارک کامل شناسایی مالک ، مکان و تایید مکان ، تایید URL   توسط سازمان و اخذ تاییدیه های دیگر از طرف فروشگاه اینترنتی است تا این نماد به فروشگاه اینترنتی داده شود. فروشگاه رنگارنگیو با طی کردن تمامی این مراحل موفق به اخذ این مجوز شده که در انتهای سایت رنگارنکیو قابل مشاهده است . برای اطمینان از جعلی نبودن این نماد باید بر روی آن کلیک کنید و آدرس URL که در نماد ذکر شده با آدرس سایتی که در آن قرار دارید یکی باشد . ضمن اینکه فروشگاه های اینترنتی که این مجوز را میگیرند موظف به ارائه محصول و خدمات متناسب ذکر شده در سایت هستند و در صورت گزارش توسط مشتریان مبنی بر واریز پول و ارسال نشدن بسته وزارت صمت نسبت به باطل کردن نماد اعتماد الکترونیکی اقدام خواهد کرد .

4 تعداد محصولات تم در هربسته چقدر است ؟

اول اینکه تم هایی که در فروشگاه رنگارنگیو موجودند وسایل آنها بصورت جداگانه قابل سفارش هستند و فروشکاه رنگارنگیو تم ها را به صورت پک چند نفره عرضه نمیکند تا مشتری مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای وسایلی که نیاز ندارد نباشد و بتواند هر وسیله ای ( مانند : پیش دستی ، لیوان ، کارد ، چنگال و … ) از هر تمی که میخواهد بصورت مجزا خریداری کند.

دوم اینکه تم هایی که در فروشگاه رنگارنگیو موجودند تولید شرکت های متفاوتی هستند . به همین دلیل بسته بندی آنها متفاوت است. به عنوان مثال بعضی از شرکت ها پیشدستی های خود را در بسته 10 عددی عرضه می کنند و بعضی دیگر از شرکت ها در بسته 20 عددی. یا لیوان که در بسته بندی های متفاوت 10 ، 20 یا 50 عددی عرضه میشود و بقیه وسایل هم همینطور. اما شما اگر در سایت رنگارگیو بر روی محصول دلخواهتان کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در آن صفحه توضیحات کامل محصول و تعداد آن در بسته بندی ذکر شده است.

4.5/5 ( 2 بازدید )